Для косіння трави на невеликих площах, у незручних, для звичайної колісної газонокосарки, місцях чудового помічника може стати коса Vitals Master AZT 3601a.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Акумуляторна коса; Акумулятор; Зарядний пристрій; Трипелюстковий ніж; Ранцева жилетка; Напівавтоматична шпуля з волосінню; Комплект інструментів; Посібник з експлуатації; Паковання. |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Товщина волосіні | 1.600 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина косіння волосінню, мм | 360 |
| Ширина косіння ножем | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 342,25 ₴




