Мийка високого тиску акумуляторна Vitals Am 1860n3 — це один із найбільш універсальних і ефективних інструментів для очищення різних поверхонь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 470 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 250 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Потужність | 350 |
| Напруга | 18 В |
| Особливості | безщітковий двигун; триплунжерна помпа; компактний і легкий корпус; функція самовсмоктування води; багатофункціональна насадка 6в1; пінна насадка для ефективного очищення; гарантія 36 місяців. |
| Батьківщина бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 935,90 ₴









