Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.2 кг |
| Висота | 580 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Повітродувка-пилосос бензинова Vitals; Повітряна насадка з 2 частин; Ємність для приготування паливної суміші; Набір інструменту; Інструкція користувача; Гарантійний талон |
| Потужність | 0,75 |
| Особливості | Висока продуктивність; ефективна система повітряного охолодження; невелика вага; збалансована конструкція; прогумована ручка. |
| Батьківщина бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 845 ₴









