Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.42 кг |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1710 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Акумуляторна віконця Vitals AZT 3654a BL — 1 шт.; Волосінь для тримерів 2,0 ммх15 м — 1 шт.; Шпуля з волосінню 2,0 мм – 1 шт.; Дисковий ніж із 2 лезами — 1 шт.; Наплічний ремінь — 1 шт.; Інструкція користувача; Гарантійний талон; Без АКБ і ЗП. |
| Потужність | 0,5 |
| Особливості | Безщітковий двигун; Нижнє розташування двигуна; Два режими частоти обертів холостого ходу; Суцільна алюмінієва штанга діаметром 26 мм; Ергономічна ручка; Захист від випадкового увімкнення; Низький рівень шуму та вібрації. |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Товщина волосіні | 2 мм |
| Ширина косіння волосінню, мм | 390 |
| Ширина косіння ножем | 305 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 307,50 ₴









