Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.6 кг |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 0.7 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1650 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Мотокоса; Волосінь для тримерів 2,4 мм х 15 м — 1 шт.; Шпуля з волосінню — 2 шт.; Дисковий ніж із 3 лезами; Дисковий ніж із 40 лезами — 1 шт.; Ранцева жилетка — 1 шт.; Комплект інструментів у сумці — 1 шт.; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Потужність двигуна | 0.7 л.с. |
| Особливості | Тип двигателя - Бензиновий чотиритактний з повітряним охолодженням; Тип палива — Бензин; Робочий обсяг циліндра, см3 — 31,0. |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Товщина волосіні | 2.4 мм |
| Ширина косіння волосінню, мм | 430 |
| Ширина скошування диском | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 948,25 ₴









