Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.1 кг |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1650 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Потужність двигуна | 2 л.с. |
| Особливості | Тип двигуна — Бензиновий 2-тактний із повітряним охолодженням; Тип палива — Суміш бензину з оливою для двотактних двигунів 25:1; Робочий об'єм циліндра, см3 — 52,0; Діаметр штанги, мм — 28. |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Товщина волосіні | 2.4 мм |
| Ширина косіння волосінню, мм | 430 |
| Ширина скошування диском | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 406,45 ₴









