Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 кг |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Бетонозмішувач; Гарантійний талон; Інструкція з експлуатації; Паковання. |
| Потужність | 600 |
| Напруга | 220 В |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Колір | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 299 ₴

