Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 47 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 520 мм |
| Довжина | 980 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Дровокол; Картонна коробка; Інструкція по експлуатації; Гарантійний талон. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 999 ₴





