Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elkop |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 400 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. |
| Комплектація | Драбина |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Колір | Металік |
| Ширина | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 497,60 ₴

