Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 42.5 кг |
| Висота | 740 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Бетонозмішувач Кентавр БМ-125-3НН; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Потужність | 550 |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Мідна обмотка двигуна; Посилені лопаті для перемішування |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Колір | Помаранчевий |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 580 ₴









