Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні параметри | |
| Вага | 23.5 кг |
| Ширина | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина пропилу 45 град. | 63 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 85 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Стаціонарна циркулярна пила; Захисний кожух; Ключ для зміни обладнання; Кутовий упор; Штовхач; Паралельний упор; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Максимальний зовнішній діаметр диска | 254 мм |
| Потужність | 2 000 |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Плавний пуск; патрубок для видалення пилу; Паралельний упор з алюмінієвою напрямною; Захист від перевантаження |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 515,27 ₴


