Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління дерева | 35 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 1 шт |
| Комплектація | Шурупокрут; Акумулятор 1 шт. - 4 А·год; Гнучкий Вал; Додаткова ручка — 1 шт.; Зарядний пристрій — 1 шт. - 2 А; Кейс; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Максимальний крутний момент | 180 |
| Макс. ємність акумулятора | 4 А·год |
| Особливості | Тип акумулятора — слайдер. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Чорний з зеленим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 531,87 ₴






