Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Ширина | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Плавний пуск |
| Комплектація | АКБ 20 В 4 А·год, зарядний пристрій, ніж, диск, котушка з волосінню |
| Особливості | Суцільна штанга, U-подібна ручка |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Ширина косіння волосінню, мм | 420 |
| Ширина косіння ножем | 255 мм |
| Ширина скошування диском | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 733,80 ₴

