Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Датчик рівня мастила | Ні |
| Захисний кожух | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43 кг |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час безперервної роботи (год) | 12,000 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. |
| Максимальна потужність (кВт) | 2,8 |
| Потужність двигуна | 6.5 л.с. |
| Номінальна потужність (кВт) | 2,5 |
| Особливості | Тип перетворення: пряме перетворення; Тип вихідного струму (напруги): змінний струм. |
| Батьківщина бренду | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 420 ₴

