Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердління дерева | 25 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Дриль; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Максимальний діаметр свердла | 0 мм |
| Потужність | 0,45 |
| Особливості | Частота струму-50 Гц;Клас захисту-II;Степінь захисту-IP20; Рівнінь звукового тиску LpA = 83,51 дБ (А), К = ± 5 дБ (А); Рівнінь звукової потужності LwA = 94,51 дБ (А), К = ± 5 дБ (А); Рівнінь вібрації м/с2 3,27 м/с2, К = ± 1,5 м/с2. |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080,47 ₴






