Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 25.4 мм |
| Глибина пропилу 45 град. | 90 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Торцювальна пила; Диск - 1 шт.; Пилозбірник — 1 шт.; Струбцина — 1 шт.; Шестигранник - 2 шт.; Щітки — 2 шт.; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Потужність | 2 |
| Напруга | 220 В |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Чорний з зеленим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 236,27 ₴






