Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові функції | |
| Вага | 3.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 20 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Дискова пила; Диск 185 мм - 24Т; Ключ для зміни обладнання — 1 шт.; Щітки — 1 комплект; Паралельний упор — 1 шт.; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Максимальний зовнішній діаметр диска | 185 мм |
| Потужність | 1400 |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Чорний з зеленим |
| Частота обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 119,87 ₴






