Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина пропілу | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина пропилу 45 град. | 45 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 58.5 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Інструкція користувача; Акумулятора — Немає; Зарядний пристрій — Ніу; Паковання — Картонна; Паралельний упор – Есть; Шестигранний ключ: 1 шт - 5 мм |
| Максимальний зовнішній діаметр диска | 165 мм |
| Напруга | 20 В |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Кут нахилу відрізного диска | 45 град |
| Кут повороту притискної планки | 0 град |
| Частота обертів холостого ходу | 5200 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 449,47 ₴









