Для зручного та ефективного скошування бур'янів на прибудинковій території дуже важливо вибрати правильний тример, який якісно виконуватиме свої функції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Потужність | 1,4 |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Товщина волосіні | 1.6 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина косіння волосінню, мм | 420 |
| Ширина косіння ножем | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 988,95 ₴





