Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 494 мм |
| Довжина | 358 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Двигун; Гарантійний талон; Інструкція з експлуатації; Паковання. |
| Потужність двигуна | 10 л.с. |
| Об'єм двигуна | 456 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 5.5 л |
| Батьківщина бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 884 ₴






