Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина пропілу | 67 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 20 мм |
| Глибина пропилу 45 град. | 47 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 67 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Акумуляторна дискова пила; Паралельний упор — Є; Шестигранний ключ — 1 шт. - 5 мм; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Максимальний зовнішній діаметр диска | 165 мм |
| Напруга | 20 В |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Чорний з зеленим |
| Частота обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 037,47 ₴






