Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління дерева | 35 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 2 шт |
| Комплектація | Шурупокрут; Ударний гвинтоверт; Акумулятор: 2 шт - 2Аг; Зарядний пристрій: 1 шт; Кейс; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Максимальний крутний момент | 45 |
| Макс. ємність акумулятора | 2 А·год |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Чорний з зеленим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 696,60 ₴









