Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління дерева | 20 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 1 шт |
| Комплектація | Шурупокрут; Кейс; Посібник з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Максимальний крутний момент | 30 |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 244,37 ₴









