Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час зарядки акумулятора, год,хв | 1 |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління дерева | 20 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 1 шт |
| Комплектація | Шурупокрут; Акумулятор: 1 шт - 2А·год; Зарядний пристрій: 1 шт - штекер; Кейс; Посібник з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Максимальний крутний момент | 30 |
| Макс. ємність акумулятора | 8 А·год |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 410,07 ₴









