Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові функції | |
| Вага | 8.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 20 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Заглибна циркулярна пила; Струбцина 2 шт.; Шестигранник 1 шт.; Напрямна двоскладова; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Максимальний зовнішній діаметр диска | 165 мм |
| Потужність | 1400 |
| Напруга | 220 В |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Кут нахилу відрізного диска | 90 град |
| Колір | Чорний з зеленим |
| Частота обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 486,17 ₴





