Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління дерева | 20 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Шурупокрут; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Максимальний крутний момент | 25 |
| Потужність | 280 |
| Особливості | Швидкознімний патрон; Редуктор у корпусі з алюмінієвого сплаву; електронне регулювання числа обертів;Реверс; Ергономіка; Прогумована ручка. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 142,27 ₴





