Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердління дерева | 25 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Дриль; Додаткова ручка 1 шт.; Напрямна 1 шт.; Щітки — одна пара; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Макс. частота обертання шпинделя | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр свердла | 13 мм |
| Потужність | 10,5 |
| Напруга | 220 В |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Чорний з зеленим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 749,97 ₴






