Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові функції | |
| Вага | 6.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 23 мм |
| Глибина пропилу 45 град. | 65 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 85 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Дискова пила; Диск 1 шт.; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Максимальний зовнішній діаметр диска | 235 мм |
| Потужність | 2830 |
| Напруга | 220 В |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Кут нахилу відрізного диска | 45 град |
| Колір | Чорний з зеленим |
| Частота обертів холостого ходу | 4500 об/хв |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 624,57 ₴






