Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 88 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Дровокол; Гарантійний талон; Інструкція з експлуатації; Паковання. |
| Потужність | 1,5 |
| Особливості | Потужність двигуна 1500 Вт; Сила удару 12 тонн; Довжина порошина до 520 мм; Діаметр поліна до 450; Час розколювання 1 секунда; Вага Маховика 35 кг. |
| Колір | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 160 ₴

