Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro Craft |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні параметри | |
| Вага | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 2.4 мм |
| Глибина пропилу 45 град. | 35 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 45 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. |
| Комплектація | Стаціонарна циркулярна пила; Диск переможевий — 1 шт.; Захисний кожух; Лінійка паралельного різання; Інструкція користувача; Гарантийныый талон. |
| Максимальний зовнішній діаметр диска | 200 мм |
| Потужність | 800 |
| Напруга | 220 В |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Частота обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 979,50 ₴







