Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Ширина | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердління бетону | 16 мм |
| Діаметр свердління дерева | 30 мм |
| Діаметр свердління металу | 16 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Дриль; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Крутний момент | 0 Нм |
| Потужність | 0,98 |
| Особливості | Підтримка постійного числа обертів під навантаженням; Перемог свердління із застосуванням удару; електроенергійне регулювання обертів; Висока потужність двигуна; підвищений захист від пилу; Міцний шнур живлення; Ергономічний дизайн; посилений патрон. |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 039,40 ₴







