Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердління бетону | 16 мм |
| Діаметр свердління дерева | 20 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Дриль; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Потужність | 0,95 |
| Особливості | Ударний режим; Збалансована конструкція;Корпус редуктора з металу; електроенергійне регулювання числа обертів; Надійний вимикач; Режим реверсу. |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 358,57 ₴






