Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління дерева | 10 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Дриль-шурупокрут; Комплект запасних електрощіток двигуна; Інструкція; Гарантійний талон; Паковання. |
| Максимальний крутний момент | 15 |
| Потужність | 320 |
| Батьківщина бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 448,86 ₴









