Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 300 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. |
| Комплектація | Акумуляторний гайковерт ударний; Інструкція користувача; Гарантійний талон |
| Крутний момент | 2400 Нм |
| Батьківщина бренду | Польща |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 467,75 ₴






