Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 260 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Акумуляторна пила; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Об'єм оливного бака | 0.25 л |
| Особливості | Працює від двох акумуляторів; Безщітковий двигун; постачається без акумуляторів і зарядного пристрою. |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 м/с |
| Колір | Синій |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 399 ₴





