Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 90 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Довжина | 1750 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Дровокол рейковий — 1 шт. |
| Потужність | 4,8 |
| Батьківщина бренду | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 039,03 ₴




