Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 88 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Довжина | 1750 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Дроворуб рейковий електричний — 1 шт. |
| Потужність | 1,1 |
| Батьківщина бренду | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 063 ₴



