Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 78 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Дровокол; Гарантійний талон; Інструкція з експлуатації; Паковання. |
| Потужність | 1,1 |
| Особливості | Потужність двигуна 1100 Вт; Сила удару 8 тонн; Довжина порошина до 520 мм; Діаметр поліна до 450 мм; Час розколювання 1 секунда. |
| Колір | Жовтий з чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 497,55 ₴

