Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.15 кг |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 905 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Тример акумуляторний Vitals AZT 1825-1n Kit — 1 од.; Шпуля з волосінню 1,6 мм – 1 од.; Акумуляторна батарея 18 В, 2.0 А/год — 1 од.; Зарядний пристрій — 1 од.; Додаткова ручка — 1 од.; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Потужність | 0,3 |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Товщина волосіні | 1.6 мм |
| Ширина косіння волосінню, мм | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 867,95 ₴









